Подскажите как делать трюки на лыжах - Кайтфорум KITE.COM.UA
 

Кайтфорум KITE.COM.UA > Кайтсерфинг > Обучение кайту, стили и трюки > Подскажите как делать трюки на лыжах
 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 10.01.2011, 09:56   #21
Rosty
Местный
 
Регистрация: 31.08.2008
Адрес: Украина
Сообщений: 137
Rosty
Цитата:
Сообщение от ruslan_der
осмеяли лыжника человеку может быть действительно надо -
да видать нет тут лыжных кайтеров на форуме...
Є лижні кайтери. Катаємо і будем катати на лижах. Головна відмінність- положення центру маси тіла відносно лиж. Якщо маєш досвід кікера просто на лижах то з наєш цю фізику. Так от - на кайті все інакше. Стрибка на розкантованих лижах (як в горрах з кікера) не вийде взагадлі. Я звичайно штовхаюсь від кайта в ту ж сторону, що і зарізаний кант-тіло при цьому аж ніяк не виртикально , а яйця не в проекції між черевиками . Таке положення тіла дає можливість зберегти натяжку строп і політати можна і без переводу кайту. Стосовно тяги кайта після відштовхування: в звязку з тим, що положення тіла на 90 градусів віддалене в бік від положення кайта, після відриву кайт намагатиметься розкрутити тіло за стропи, як йо-йо, тому після відриву треба бути готовим до обертання в сторону кайта (на початках). В анхукт все спокійніше і тіло вигручує на за гак, а за руку, шо простіше контролювати. А перші фінти будуть все таки міксом кайтинга і ньюскула лижного. Я би порадив починати прогрес від стрейт джамп, стрейт крос (схрещені лижі-видовищно і не складно), стрейт крос з гребами, фейкі або 180 (яко є твіни), 360, а потім фейкі крос, 360 крос, і тд. А так до дискусії шо краще - то я б сказав, шо на любителя: хто ніколи не їздив ні начому, а прийшов в зиму з літа-явно стане на борд, а хто мав лижний досвід буде від нього відштовхуватись. Я наприклад свій перший стрибок з переводом зробив зимою... на лижах.
Rosty вне форума   Цитата 
 


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 11:56. Часовой пояс GMT +2.